Paful Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paful Forum

Doğum Tarihi:05/12/07 :)

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Here is your founder
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Icon_minitime14/15/2009, 10:02 tarafından Child Of The Night

» Club Penguin Fan Club
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Icon_minitime112/31/2008, 20:06 tarafından borabora09

» ilk Uyarısını ALan KUllanıcılar:
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Icon_minitime112/19/2008, 19:35 tarafından Heavy-Rock

» İMZALAR!
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Icon_minitime112/19/2008, 19:34 tarafından Heavy-Rock

» yeni forum diye boşa mı boğaz patlatıyoruz?!
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Icon_minitime112/19/2008, 19:33 tarafından Heavy-Rock

» POPMUNDO FUN CLUB
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Icon_minitime112/9/2008, 14:05 tarafından borabora09

» YENİ FORUMUMUZ!!!
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Icon_minitime110/30/2008, 20:20 tarafından Heavy-Rock

» Nedir Fun ve Fan Club?
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Icon_minitime19/7/2008, 19:48 tarafından borabora09

» Devler liginde en büyük hezimetler
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Icon_minitime18/19/2008, 10:24 tarafından jeff_hardy

» Cem Zeng'e Çin işkencesi
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Icon_minitime18/19/2008, 10:16 tarafından jeff_hardy

» RUSLAR ÇEKİLİYOR!
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Icon_minitime18/19/2008, 10:13 tarafından jeff_hardy

» ABD, boğazlardan geçiş izni istiyor
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Icon_minitime18/19/2008, 10:12 tarafından jeff_hardy

» MARS TOPRAĞINDA YAKICI TUZ MADDESİ BULUNDU: Evet su var, hayatın gelişmesi için ortam var ama TOPRAĞ
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Icon_minitime18/19/2008, 10:10 tarafından jeff_hardy

» TÜRKİYE YARIN 453. MİLLİ MAÇINA ÇIKIYOR
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Icon_minitime18/19/2008, 10:08 tarafından jeff_hardy

» GARİP BİR SÜNNET OLAYI
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Icon_minitime18/19/2008, 10:07 tarafından jeff_hardy

En iyi yollayıcılar
Child Of The Night
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Vote_lcapEvanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Voting_barEvanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Vote_rcap 
Heavy-Rock
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Vote_lcapEvanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Voting_barEvanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Vote_rcap 
An-T-Rap
jeff_hardy
nevermind
TheSuperamo
lPathFinderl
borabora09
Amroth Ciryatan
skeleton

Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri)

3 posters
YazarMesaj
Heavy-Rock
Admin
Admin
Heavy-Rock

Erkek
Nerden? : İstanbul
Meslek/Hobiler : Öğrenci,Konsollar
Coins :
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Left_bar_bleue900 / 100900 / 100Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Right_bar_bleue

Saygınlık :
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Left_bar_bleue900 / 100900 / 100Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Right_bar_bleue

Uyarı :
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Right_bar_bleue

Müzik Ruhu :
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Right_bar_bleue

Sitelerle aran nasıldır? : Süper
Hangi Müzik Türü sana uyuyor? : Rock Forever
Ruh Haliniz : NoRmAl
Rep Puanı :

Seviye :
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Right_bar_bleue

Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Empty
MesajKonu: Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri)   Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Icon_minitime15/25/2008, 20:29

Evanescence-Bring Me To Life [türkçe çeviri]

How can you see into my eyes like open doors
Leading you down into my core
Nasıl bakabiliyorsun gözlerimin içine,
Seni özüme doğru götüren açık kapılar gibi

Where I've become so numb without a soul my spirit sleeping somewhere cold
Can taşımadan bezdiğim bu yerlerde ruhum soğuklarda uyumaktaydı

Until you find it there and
Lead it back home wake me up inside
Sen onu oralarda bulana kadar,
Yuvasına geri götürüne kadar,
İçimi uyandırana kadar

wake me up inside
İçimi uyandır

Call my name and save me from the dark
Seslen bana ve kurtar beni karanlıklardan

Bid my blood to run
Harekete geçir kanımı, aksın

Before i come undone
Save me from the nothing i've become
Yaşamamışlığım belirmeden,
Kurtar beni hiçliğimden

Now that I know what I'm without
Neyden mahrum kaldığımı şimdi anlıyorum

You can't just leave me
Beni hemen terk edemezsin

Breathe into me and make me real
İçime nefesini ver ve gerçek yap beni

Bring me to life
Hayata döndür beni

Frozen inside without your touch
Without your love darling
Only you are the life among the dead
Senin dokunuşların
Senin sevgin olmadan içim buz tutmuş gibi
Tüm bu ölüm arasında, tek sensin, hayat olan.

All this time I can't believe I couldn't see
İnanamıyorum nasıl göremedim bu kadar zaman

Kept in the dark but you were there in front of me
Karanlıkta yaşıyordum ama sen orda, önümdeydin.

I've been sleeping a thousand years it seems
Bin yıldır uyuyormuşum anlaşılan

Got to open my eyes to everything
Her şeye açmalıyım gözlerimi

Without a thought without a voice without a soul
Don't let me die here
beni ölüme terk etme
bir tek ses, bir tek düşünce olmayan bu yerde..

There must be something more
Daha fazlası yaşanmalı

bring me to life
Beni hayata döndür
http://www.paful.yetkin-forum.com
nevermind
V.İ.P Üye
V.İ.P Üye
nevermind

Erkek
Meslek/Hobiler : xbox 360 live
Coins :
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Right_bar_bleue

Saygınlık :
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Left_bar_bleue60 / 10060 / 100Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Right_bar_bleue

Uyarı :
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Right_bar_bleue

Müzik Ruhu :

Hangi Müzik Türü sana uyuyor? : Rap&Rock
Ruh Haliniz : Gta 4 oynamak isteyen :=
Rep Puanı :
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Right_bar_bleue

Seviye :

Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Empty
MesajKonu: Geri: Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri)   Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Icon_minitime17/13/2008, 13:36

saolasin Wink
https://paful.yetkin-forum.com/
Heavy-Rock
Admin
Admin
Heavy-Rock

Erkek
Meslek/Hobiler : Öğrenci,Konsollar
Coins :

Saygınlık :

Uyarı :

Müzik Ruhu :
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Right_bar_bleue

Sitelerle aran nasıldır? : Süper
Hangi Müzik Türü sana uyuyor? : Rock Forever
Ruh Haliniz : NoRmAl
Rep Puanı :

Seviye :
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri)   Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Icon_minitime17/14/2008, 13:37

önemli değil her zaman =)
http://www.paful.yetkin-forum.com
An-T-Rap
Süper Moderatör
Süper Moderatör
An-T-Rap

Erkek
Nerden? : cehennemin dibinden
Meslek/Hobiler : öğrenci
Coins :
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Left_bar_bleue170 / 100170 / 100Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Right_bar_bleue

Saygınlık :
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Left_bar_bleue750 / 100750 / 100Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Right_bar_bleue

Uyarı :

Müzik Ruhu :
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Right_bar_bleue

Sitelerle aran nasıldır? : ii gibi xD
Hangi Müzik Türü sana uyuyor? : heavy metal
Ruh Haliniz : sinirli
Rep Puanı :
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Left_bar_bleue58 / 10058 / 100Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Right_bar_bleue

Seviye :
Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri)   Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri) Icon_minitime18/12/2008, 09:07

nevermind önceleri her zaman post kasıomuşun Very Happy eren sende ismi eksik yazmışsın evanescence olacak zati şarkının başında da yazıo Very Happy

Evanesence (Doğru yazdım umarım :D) bring me to life şarkı sözleri (Türkçe çeviri)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evanesence-Bring me to life (video)