Paful Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paful Forum

Doğum Tarihi:05/12/07 :)

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Here is your founder
Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Icon_minitime14/15/2009, 10:02 tarafından Child Of The Night

» Club Penguin Fan Club
Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Icon_minitime112/31/2008, 20:06 tarafından borabora09

» ilk Uyarısını ALan KUllanıcılar:
Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Icon_minitime112/19/2008, 19:35 tarafından Heavy-Rock

» İMZALAR!
Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Icon_minitime112/19/2008, 19:34 tarafından Heavy-Rock

» yeni forum diye boşa mı boğaz patlatıyoruz?!
Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Icon_minitime112/19/2008, 19:33 tarafından Heavy-Rock

» POPMUNDO FUN CLUB
Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Icon_minitime112/9/2008, 14:05 tarafından borabora09

» YENİ FORUMUMUZ!!!
Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Icon_minitime110/30/2008, 20:20 tarafından Heavy-Rock

» Nedir Fun ve Fan Club?
Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Icon_minitime19/7/2008, 19:48 tarafından borabora09

» Devler liginde en büyük hezimetler
Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Icon_minitime18/19/2008, 10:24 tarafından jeff_hardy

» Cem Zeng'e Çin işkencesi
Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Icon_minitime18/19/2008, 10:16 tarafından jeff_hardy

» RUSLAR ÇEKİLİYOR!
Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Icon_minitime18/19/2008, 10:13 tarafından jeff_hardy

» ABD, boğazlardan geçiş izni istiyor
Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Icon_minitime18/19/2008, 10:12 tarafından jeff_hardy

» MARS TOPRAĞINDA YAKICI TUZ MADDESİ BULUNDU: Evet su var, hayatın gelişmesi için ortam var ama TOPRAĞ
Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Icon_minitime18/19/2008, 10:10 tarafından jeff_hardy

» TÜRKİYE YARIN 453. MİLLİ MAÇINA ÇIKIYOR
Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Icon_minitime18/19/2008, 10:08 tarafından jeff_hardy

» GARİP BİR SÜNNET OLAYI
Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Icon_minitime18/19/2008, 10:07 tarafından jeff_hardy

En iyi yollayıcılar
Child Of The Night
Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Vote_lcapLinkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Voting_barLinkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Vote_rcap 
Heavy-Rock
Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Vote_lcapLinkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Voting_barLinkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Vote_rcap 
An-T-Rap
jeff_hardy
nevermind
TheSuperamo
lPathFinderl
borabora09
Amroth Ciryatan
skeleton

Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri)

YazarMesaj
Heavy-Rock
Admin
Admin
Heavy-Rock

Erkek
Nerden? : İstanbul
Meslek/Hobiler : Öğrenci,Konsollar
Coins :
Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Left_bar_bleue900 / 100900 / 100Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Right_bar_bleue

Saygınlık :
Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Left_bar_bleue900 / 100900 / 100Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Right_bar_bleue

Uyarı :
Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Right_bar_bleue

Müzik Ruhu :
Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Right_bar_bleue

Sitelerle aran nasıldır? : Süper
Hangi Müzik Türü sana uyuyor? : Rock Forever
Ruh Haliniz : NoRmAl
Rep Puanı :

Seviye :
Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Right_bar_bleue

Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Empty
MesajKonu: Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri)   Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri) Icon_minitime15/25/2008, 20:26

Graffiti decorations
(grafiti yazısı)
Under a sky of dust
(kuru ve tozlu bir gokyuzunun altında)
A constant wave of tension
(degısmeyen bır baskı)
On top of broken trust
(kırılmıs ınancın zırvesınde)
The lessons that you taught me
(bana ogrettıgın seyler)
I learn were never true
(ogrendıklerım hıc dogru degıldi)
Now I find myself in question
(sımdı kendımı bır sorunun ıcınde buluyorum)
They point the finger at me again
(yıne benı parmaklarıyla gosterıyorlar)
Guilty by association
(topluluk tarafında suclu)
You point the finger at me again
(yıne benı parmakla ısaret edıyorsun)

I wanna run away
(gitmek istiyorum)
Never say goodbye
(elveda demeden)
I wanna know the truth
(gerceklerı bılmesk ıstıyorum)
Instead of wondering why
(nıcın dıye endıselenmek yerıne)
I wanna know the answers
(cevabı bılmek ıstıyorum)
No more lies
(daha fazla yalan degıl)
I wanna shut the door
(kapıyı carpmak ıstıyorum)
And open up my mind
(ve zıhnımı acmak)

Paper bags and angry voices
(kagıt cantalar ve sınırlı sesler)
Under a sky of dust
(kuru ve tozlu bır gok yuzu altında)
Another wave of tension
(baska bır baskı dalgası)
Has more than filled me up
(doldurdugundan daha fazla)

All my talk of taking action
(hareket alan konusmalarım)
These words were never true
(bu sozler hıc dogru olmadı)
Now I find myself in question
(sımdı kendımı bır sorunun ıcınde buluyorum)
They point the finger at me again
(yıne parmaklarıyla ısaret edıyorlar)
Guilty by association
(topluluk tarafından suclu)
You point the finger at me again
(yıne parmaklarınızla ısaret edıyorsunuz)

I wanna run away
(gitmek istiyorum)
Never say goodbye
(elveda demeden)
I wanna know the truth
(gerceklerı bılmesk ıstıyorum)
Instead of wondering why
(nıcın dıye endıselenmek yerıne)
I wanna know the answers
(cevabı bılmek ıstıyorum)
No more lies
(daha fazla yalan degıl)
I wanna shut the door
(kapıyı carpmak ıstıyorum)
And open up my mind
(ve zıhnımı acmak)
http://www.paful.yetkin-forum.com

Linkin Park-Runaway (şarkı sözleri)(çeviri)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-